Do tej pory prym wśród urządzeń jednotarczowych wiodła niezniszczalna i niezawodna NPR 1515, od września 2013 roku wprowadzono maszynę HFM 1515 i zmieniło się na jeszcze lepsze. Nowy model, to przede wszystkim poprawione chłodzenie silnika – zabrano dodatkowy wentylator, producent postanowił również ulepszyć przekładnię, która pracuje w oleju i zapewnia cichą i niezawodną pracę. Do tego maszyna przeszła lekki lifting, poprawiona została również rączka ( uchwyt ) maszyny, stał się dużo bardziej ergonomiczny, co również usprawnia pracę.

Co stawia Numatic HFM 1515 na pierwszym miejscu?

W pierwszej kolejności fakt, że zachowała wszystkie najlepsze cechy poprzednika, czyli między innymi podwyższoną wytrzymałość, możliwość pracy w cięższych warunkach, ergonomiczność i niezwykle wydajne dane techniczne. Zarówno dla starego jak i nowego modelu nie straszne są różnego rodzaju prace i powierzchnie, takie jak krystalizacja marmuru, czyści posadzki, a nawet służy do obrabiania parkietu.

Szorowarka ta zdobyła na przestrzeni wielu lat swoich wiernych fanów i użytkowników. Nie bez powodu jest to najpopularniejszy produkt Numatic.

Numatic HFM 1515