09 paź 2013
Październik 9, 2013

Producent Numatic – charakterystyka

0 Comment

Jest to firma pochodząca z południowo-zachodniej Anglii, gdzie tworzy ponad 700 miejsc pracy. Dzięki zatrudnionym ludziom i ponad 400 10 hektarowej fabryce, firma produkuje ponad 400 produktów dziennie, które eksportowane są na 90 krajów na świecie.

Dbałość o środowisko firmy Producent Numatic

Przedsiębiorstwo Numatic jest w pełni zobowiązane do poprawy ekologiczności swoich wyrobów i procesu produkcji. Wszystkie systemy wprowadzone na terenie zakładu mają na celu ochronę środowiska naturalnego. Numatic wprowadził do swoich urządzeń system dwustopniowej pracy silnika. Gdy czyszczona powierzchnia nie wymaga dużej mocy, automaty czy odkurzacze można przełączyć w tryb oszczędzania energii 600 W. Aby osiągnąć harmonię środowiska naturalnego z wyrobami i produkcją urządzeń, firma posiada certyfikat ISO 14001, który zobowiązuje ją do przestrzegania przepisów.

producent numatic

Co z najpopularniejszymi produktami Numatic?

Z serii większych urządzeń do sprzątania, niewątpliwie prym wiedzie TTV 678, a następnie mniejsze maszyny Numatic TT/TTB 4045 oraz bardzo poręczny TT 1840.

W przypadku odkurzaczy to do zbierania na sucho, bezkonkurencyjny jest popularny Henry, czyli HVR 200, którego uśmiech rozpozna każdy i dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Do zbierania zanieczyszczeń mokrych oraz prania wykładzin i dywanów rozwiązaniem cieszącym się największą popularnością jest GVE 370, czyli George.