Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Białystok - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Białystok

Sprzątanie w XXI w. nie musi oznaczać długiej i żmudnej pracy. Nie mówimy tu zresztą jedynie o tego typu pracach domowych. Instytucje, szpitale, hotele, siedziby firm – wszystkie te obiekty wymagają efektywnego sprzątania zapewniającego optymalny stan higieniczny różnych pomieszczeń i powierzchni. Aby takie prace można było zrealizować na odpowiednim poziomie, konieczne jest dysponowanie nowoczesnym sprzętem czyszczącym i właściwymi akcesoriami.

Marka Numatic nie od dziś kojarzy się z najwyższym standardem sprzętu czyszczącego. Od 1994 jesteśmy obecni również na rynku polskim. Od tego czasu intensywnie rozwijamy działalność, oferując naszym klientom – zarówno indywidualnym, jak i instytucjonalnym dedykowany im, specjalistyczny sprzęt. Numatic Białystok to szeroki i różnorodny asortyment sprzętu, akcesoriów i materiałów oraz preparatów czyszczących.

Oferujemy między innymi maszyny czyszczące. Białystok – stolica województwa podlaskiego – rozwija się w ostatnich latach dynamicznie. Co za tym idzie – przybywa firm aktywnych w różnych branżach, a także innych podmiotów, a w związku z tym zwiększa się również różnorodność środków, które należy stosować w celu efektywnego czyszczenia wielu powierzchni. Maszyny sprzątające Numatic nie bez powodu cieszą się stale rosnącą popularnością klientów – są niezawodne, nie sprawiają problemów z obsługą, a dzięki aktywnej produkcji, „zaopatrzone” są także w pełen asortyment części zamiennych i dodatkowych akcesoriów. Linie produktów oferowanych przez Numatic są stale rozwijane – obok produktów bardziej uniwersalnych (maszyn, urządzeń, akcesoriów i innych materiałów) oferowane są produkty specjalistyczne. Dzięki temu urządzenia czyszczące Numatic są w stanie pracować w wielu warunkach i odpowiadać na zapotrzebowanie różnych grup klientów.

Do każdej powierzchni należy dobierać przeznaczone do niej techniki czyszczące – środki, urządzenia i akcesoria, takie jak np.: maszyny bateryjne, kablowe, szorowarki, odkurzacze o różnej mocy. Należy również rozgraniczyć sprzęt ze względu na charakter zabrudzeń, które ma zlikwidować – są to więc m.in. odkurzacze do czyszczenia suchego, mokrego, odkurzacze piorące i wiele innych urządzeń. Maszynom o zwiększonej wytrzymałości i mocy towarzyszą również urządzenia prostsze, co nie oznacza mniej efektywne – nowoczesne mopy, packi, pady i cała gama środków czyszczących – do różnego rodzaju zabrudzeń.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Białystok

Szorowarki do podłogi jednotarczowe Białystok

Profesjonalne urządzenia do mycia podłóg Białystok