Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Bielsko-Biała - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Bielsko-Biała

Numatic sukcesywnie rozwija swoją działalność – na rynku polskim od 1994 roku. Rok 2014 przyniósł najlepszy rezultat sprzedaży na krajowym rynku sprzedaży urządzeń czyszczących. Brytyjska marka cieszy się zaufaniem klientów z wielu krajów. Na wszystkie urządzenia wystawiamy gwarancję – nie byłoby jednak rosnącej stale popularności naszych produktów bez ich bezawaryjności i wysokiej efektywności działania.

Numatic Bielsko-Biała to pełny zestaw produktów oferowanych klientom indywidualnym, firmowym i innym instytucjonalnym. Bielsko jest jednym z dynamiczniej rozwijających się polskich miast, ma to bezpośrednie przełożenie na zapotrzebowanie na różnego rodzaju urządzenia i materiały oraz inne akcesoria czyszczące. Innych produktów oczekuje np. hotel, innych szpital, urząd, szkoła, siedziba firmy albo osoba prywatna posiadająca duży dom albo niewielkie mieszkanie.

Nasza oferta charakteryzuje się kompleksowością – posiadamy urządzenia czyszczące i inne produkty z tej kategorii, które przydadzą się w każdych warunkach i do każdego rodzaju nieruchomości. Są to nie tylko maszyny czyszczące – Bielsko-Biała to miasto, w którym sprzedajemy sporo tego rodzaju urządzeń, ale również różnego rodzaju odkurzacze (do czyszczenia na sucho, na mokro, z funkcją prania) i wiele innych.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo między innymi: specjalistyczne maszyny do posadzek, szorowarki i polerki, wózki do sprzątania (serwisowe, modele jedno- i dwuwiaderkowe), wózki hotelowe, sprzęt ręczny (mopy, packi, komplety do zamiatania i in.), pady czyszczące (nadające się do polerowania, czyszczenia różnych nawierzchni, a także pady piankowe). To nie wszystko – oferujemy również dostosowane do naszych urządzeń czyszczących preparaty i środki czyszczące (m.in. do czyszczenia posadzek). Oferujemy zarówno rozbudowane urządzenia systemowe, jak i prostsze – do stosowania na mniejszych powierzchniach. Dzięki różnorodności oferty bez problemu dostosujecie je Państwo do Waszych potrzeb.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Bielsko-Biała

Automaty szorująco zbierające Bielsko-Biała

Szorowarki jednotarczowe Bielsko-Biała