Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Bydgoszcz - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Bydgoszcz

Numatic, obecny od wielu lat m.in. na rynku polskim, oferuje szeroki i różnorodny asortyment urządzeń, materiałów i preparatów, dzięki którym można sprawnie, szybko i efektywnie czyścić różnego rodzaju powierzchnie – zarówno w większych obiektach publicznych, jak i w domach prywatnych.

Numatic Bydgoszcz to kompleksowa oferta adresowana zarówno do klientów instytucjonalnych, firmowych, jak i indywidualnych. Szeroki i różnorodny asortyment to nasza odpowiedź na coraz bardziej zmieniające się potrzeby rynkowe. Rozwój gospodarczy niesie za sobą także większe zróżnicowanie branżowe także w zakresie prac koniecznych do wykonania w celu zapewnienia optymalnego poziomu higieny. O ile w przypadku gospodarstw domowych możliwe jest stosowanie sprzętu mniej zaawansowanego technicznie i uniwersalnych środków czyszczących, o tyle nie jest to możliwe np. w przypadku branży hotelarskiej, przemysłowej albo w przypadku obiektów związanych z służbą zdrowia.

Dzięki stałemu rozwijaniu oferty Numatic ma „odpowiedź” na większość potrzeb w tym zakresie. Proponujemy Państwu najlepsze rozwiązania techniczne – a więc urządzenia oraz materiały wykazujące się nie tylko efektywnością, ale również dbałością o środowisko naturalne. Nasze maszyny czyszczące w mieście Bydgoszcz znajdziesz w wielu instytucjach i firmach. Są to skomplikowane i duże urządzenia z siedziskiem dla operatora, które sprawdzają się idealnie w przypadku konieczności zachowania czystości dużych powierzchni, jak również mniejsze wózki do sprzątania i przede wszystkim nasze najpopularniejsze produkty – odkurzacze wielu typów.

Kupując urządzenia Numatic pochodzące z różnych linii produktowych masz pewność, że będą one działały przez lata i nie będą nastręczać żadnych trudności w bieżącej eksploatacji. Oferujemy wiele części zamiennych oraz akcesoriów, dodatkowo wspierających pracę urządzeń.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Bydgoszcz

Profesjonalne maszyny sprzątające BydgoszczMaszyny do mycia podłogi Bydgoszcz