Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Chorzów - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Chorzów

Górny Śląsk to szczególny teren dla takich firm jak Numatic – Chorzów to jedno z miast, w których odnotowujemy od lat rosnące zainteresowanie naszym asortymentem. Stale rozwijamy katalog oferowanych przez nas produktów służących do czyszczenia różnych powierzchni. Nasz asortyment jest na tyle różnorodny, że spełnia oczekiwania wszystkich grup klientów – począwszy od osób prywatnych zainteresowanych nabyciem nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu domowe porządki staną się o wiele prostsze i skuteczniejsze, przez klientów firmowych (przedstawicieli wielu branż) po innych klientów instytucjonalnych (urzędy, szkoły, szpitale).

Na co dzień być może nie zdajemy sobie sprawy z tego jak istotną kwestią jest możliwość korzystania z najlepszej jakości sprzętu czyszczącego, aby zachować maksimum higieny – ma to szczególne znaczenie w wielu branżach – np. w przemyśle spożywczym, w handlu (sklepy wielkopowierzchniowe, spożywcze itd.), w gastronomii, w hotelarstwie, w placówkach szkolnych, w szpitalach itp. Inwestycja w najlepszej jakości sprzęt zawsze jest opłacalna. Numatic oferuje sprzęt cieszący się bardzo dużą renomą wśród klientów w wielu krajach. Od 1994 roku sukcesywnie rozwijamy działalność. W 2014 odnotowaliśmy najwyższą sprzedaż w całej branży w Polsce.

Nie byłoby tych sukcesów (spośród których najistotniejszym jest stałe rozbudowywanie bazy klientów) gdyby nie wysoki standard jakościowy sprzętu, materiałów czyszczących i akcesoriów, bezawaryjność, kompleksowość proponowanych rozwiązań. Nasz sprzęt jest objęty gwarancją – jesteśmy jednak pewni, że będzie Państwu służył bezawaryjnie przez wiele lat. Niebagatelnym atutem dla wielu klientów jest również łatwy dostęp do części zamiennych oraz akcesoriów, które dodatkowo zwiększają użyteczność wielu oferowanych przez nas produktów. Szczególną popularnością cieszą się różnego rodzaju nowoczesne odkurzacze, ale również maszyny czyszczące – Chorzów to jedno z miast, w których odnotowujemy dużą sprzedaż tego rodzaju urządzeń, które znacznie usprawniają codzienną pracę wielu firm. Są to zarówno rozbudowane maszyny z siedziskiem dla operatora, jak i mniejsze, ale równie skuteczne w działaniu modele. Zapraszamy również do korzystania z bogatego asortymentu profesjonalnych materiałów, akcesoriów i środków czyszczących.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Chorzów

Maszyny do mycia podłogi Chorzów

Maszyny do czyszczenia podłóg Chorzów