Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Częstochowa - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Częstochowa

Firma Numatic rozwija sukcesywnie swoją działalność na terenie całej Polski – jesteśmy liderami rynku urządzeń czyszczących. Oferta Numatic dla takich miast jak Częstochowa, czyli większych ośrodków miejskich, jest odpowiednio zróżnicowana. Funkcjonuje tu wiele podmiotów – nie tylko klientów indywidualnych, ale również firm oraz instytucji, które działając w różnych branżach mają też określone wymagania co do sprzętu czyszczącego, którego muszą używać, aby zachować czystość na odpowiednim poziomie.

Skala higieny jest zależna m.in. od budynków i ich przeznaczenia – w niektórych wymagana jest czystość sterylna (obiekty związane z działalnością medyczną, produkcja żywności, obrót żywnością, czystość związana z różnymi procesami technologicznymi itp.). Nasza oferta jest na tyle rozbudowana i szczegółowa, że bez problemu znajdziecie Państwo u nas wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym utrzymanie optymalnego poziomu czystości w obiektach, które są przedmiotem Waszego zainteresowania, nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zawsze warto inwestować w urządzenia, technologie i preparaty cieszące się najlepszą opinią – sprawdzone zarówno pod względem efektywności, jak i opłacalności. Tak jest m.in. w odniesieniu do różnego typu odkurzaczy (idealne do czyszczenia na sucho, na mokro, do prania różnych materiałów). Mamy tu na uwadze również maszyny czyszczące. Częstochowa to miasto, w którym oferujemy także tego rodzaju sprzęt – od największych maszyn, rozbudowanych, wielofunkcyjnych (z miejscem siedzącym dla operatora) po mniej rozbudowane, ale równie skuteczne maszyny sprawdzające się na mniejszych powierzchniach użytkowych.

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo ponadto: szorowarki, polerki do podłóg, sprzęt ręczny (mopy, packi, stelaże), pady czyszczące, wózki do sprzątania, specjalistyczne wózki hotelowe oraz szeroki asortyment środków czyszczących.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Częstochowa

Automaty szorująco zbierające Częstochowa

Szorowarki do podłóg Częstochowa