Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Dąbrowa Górnicza - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Dąbrowa Górnicza

Numatic oferuje profesjonalne urządzenia i produkty czyszczące w wielu krajach – z dużym powodzeniem działa również na rynku polskim. Jesteśmy liderem branży i wciąż udaje się nam poszerzać krąg naszych klientów. Oferujemy szeroki i zróżnicowany asortyment najlepszej jakości, niezawodnych odkurzaczy i innych urządzeń przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni. Nasze produkty sprawdzą się w każdych warunkach, niezależnie czy będą to duże maszyny czyszczące (Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym sprzedajemy wiele tego rodzaju urządzeń) czy np. specjalistyczne wózki do sprzątania (w tym cieszące się dużym zainteresowaniem wózki hotelowe).

Nasze produkty pracują w wielu miejscach – są to zarówno domy i mieszkania prywatne, jak również firmy (m.in. hotele, pensjonaty, restauracje, sklepy, fabryki) szkoły, uczelnie, szpitale i inne instytucje. Każdy z tych obiektów – w związku ze swoją specyfiką – potrzebuje różnych technik czyszczących, maszyn oraz innych urządzeń i preparatów. Bez większej przesady możemy zapewnić, że z pewnością znajdziesz je w naszej ofercie. Skąd ta pewność? Stoi za nami kilkadziesiąt lat doświadczenia, stały rozwój, wprowadzanie innowacji i bycie na bieżąco ze wszystkimi trendami rynkowymi. Numatic i Dąbrowa Górnicza? Jesteśmy obecni również w tym mieście i proponujemy naszym klientom – indywidualnym i instytucjonalnym – pełen zakres produktów czyszczących.

Są to między innymi: odkurzacze wielu typów (piorące, czyszczące na sucho, na mokro, tradycyjne i nowoczesne, odkurzacze o zwiększonej mocy), maszyny czyszczące kablowe, bateryjne, szorowarki do cięższych zabrudzeń, maszyny do czyszczenia dużych powierzchni – z siedziskiem dla operatora, wózki do sprzątania, wózki hotelowe, sprzęt ręczny (mopy, wkłady, stelaże, komplety do zamiatania), pady czyszczące, wreszcie również: akcesoria, części zamienne oraz specjalistyczne i skuteczne środki piorące.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Dąbrowa Górnicza

Maszyny do mycia podłóg Dąbrowa Górnicza

Automaty Szorująco Zbierające Dąbrowa Górnicza