Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Elbląg - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Elbląg

Numatic jest liderem branży urządzeń czyszczących. Z powodzeniem prowadzimy działalność od 1994 roku. W roku 2004 osiągnięte wyniki pozwoliły się nam uplasować na pozycji lidera rynku krajowego. Marka Numatic kojarzona jest przede wszystkim z szerokim i kompleksowym asortymentem urządzeń, materiałów i środków czyszczących. Numatic w mieście Elbląg zdołał przekonać do siebie już wielu klientów – zarówno indywidualnych, jak i firmowych oraz instytucjonalnych.

Uznanie zdobyły sobie m.in. maszyny czyszczące – Elbląg jest jednym z miast, w których odnotowujemy dużą sprzedaż tego rodzaju urządzeń, szczególnie w ostatnich latach. Tego rodzaju urządzenia (np. duże maszyny z miejscem dla operatora, a także prowadzone, wszystkie radzące sobie świetnie z czyszczeniem różnych powierzchni) czy też wózki do sprzątania bardzo zwiększają komfort i efektywność wszelkich prac związanych z higieną. A wymagania dotyczące zasad zachowania czystości w różnych obiektach są także odmienne. Wyobraźmy sobie np. szkołę, szpital, hotel, restaurację, zakład produkujący żywność albo sklep wielkopowierzchniowy… Zgodzimy się, że każde z tych miejsc powinno dysponować odpowiednią właśnie dla niego techniką czyszczenia różnych powierzchni. Liczy się tu nie tylko precyzja, ale również szybkość wykonywania tego rodzaju prac. Nasz sprzęt radzi sobie z różnymi wyzwaniami, a sprzątanie nie jest już tak żmudną pracą jak kiedyś.

Nie inaczej jest również w domach – dzięki nowoczesnym odkurzaczom łatwo poradzimy sobie z porządkami. Oferujemy odkurzacze różnych generacji, od tradycyjnych po najnowocześniejsze (odkurzacze czyszczące na sucho, mokro, piorące, odkurzacze o podwyższonej mocy), ale również sprzęt ręczny (mopy różnego rodzaju, komplety do zamiatania, packi, wkłady, stelaże) pady czyszczące oraz środki czyszczące do czyszczenia bieżącego i gruntownego). Do tego zestawu dodajmy również cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów instytucjonalnych: wspomniane już wyżej maszyny sprzątające, wózki do sprzątania, wózki hotelowe, wózki do dezynfekcji, maszyny bateryjne, kablowe, szorowarki i wiele innych.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Elbląg

Maszyny do mycia podłóg Elbląg

Szorowarki do podłóg Elbląg