Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Gdańsk - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Gdańsk

Jesteśmy liderem na rynku profesjonalnych urządzeń czyszczących – Numatic od lat jest obecny m.in. w Polsce – podobnie jak w wielu innych krajach oferujemy szeroki i zróżnicowany asortyment urządzeń, materiałów i środków czyszczących. Numatic w takich miastach jak Gdańsk zapewnia dostęp do wszelkiego rodzaju sprzętu, który jest niezbędny do zachowania odpowiedniego poziomu higienicznego w różnych obiektach.

Swoją ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów instytucjonalnych. Jeśli prowadzisz działalność w branży turystycznej, gastronomicznej, handlowej, przetwórczej – i w związku z tym potrzebujesz najlepszego sprzętu i środków czyszczących – w naszym asortymencie znajdziesz zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne oraz innowacyjne urządzenia. Są to między innymi wózki do sprzątania, w tym ułatwiające prace dezynfekujące, różne typy i modele odkurzaczy (czyszczące na sucho, mokro, piorące, o podwyższonej mocy i in.). Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również profesjonalne maszyny czyszczące – Gdańsk jest jednym z tych miast, w których odnotowujemy dużą sprzedaż tego rodzaju urządzeń. Są to maszyny z siedziskiem dla operatora oraz maszyny do prowadzenia.

W katalogu oferowanego przez nas sprzętu znajdziecie Państwo również: sprzęt ręczny (komplety do zamiatania, packi, mopy), pady czyszczące, a także bogaty wybór akcesoriów, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze bardziej efektywne i łatwe (części do maszyn czyszczących, odkurzaczy, szorowarek). W naszej ofercie także wiele specjalistycznych środków czyszczących – preparatów, dzięki którym możliwe jest doprowadzenie do odpowiedniego stanu różnych powierzchni i materiałów. Oferta Numatic cieszy się dużym uznaniem klientów – decyduje o tym przede wszystkim jakość oraz różnorodność. Sprzęt oferowany przez nas jest niezawodny i skuteczny. Można go eksploatować przez wiele lat, a jeśli zajdzie potrzeba wymiany części, czy dostosowania go do nowych możliwości – gwarantujemy łatwy dostęp do całej gamy akcesoriów i innych części, dzięki którym żywotność zakupionego u nas odkurzacza, czy maszyny czyszczącej zostanie wydatnie zwiększona.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Gdańsk

Automaty szorująco zbierające Gdańsk

Szorowarki jednotarczowe Gdańsk