Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Gdynia - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Gdynia

Od 1994 jesteśmy aktywni na rynku urządzeń czyszczących. Numatic w 2014 roku osiągnął pozycję lidera branży. Stale rozwijamy oferowany asortyment – zarówno urządzenia, jak i akcesoria i preparaty, dzięki którym każde sprzątanie staje się prostsze i efektywniejsze. Stawianie na jakość to gwarancja zadowolenia za estrony klientów. Oferujemy sprzęt zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz instytucjonalnych. Wszystkie te grupy klientów mają określone wymagania względem sprzętu czyszczącego.

W Gdyni funkcjonuje wiele instytucji i firm aktywnych w różnych branżach. Co to oznacza dla naszej firmy? Duże możliwości i jednocześnie wyzwania. Aby klienci byli zadowoleni, staramy się maksymalnie dopasowywać naszą aktualną ofertę do ich oczekiwań i potrzeb. W naszych katalogach znajdziecie Państwo linie produktów adresowanych do różnych podmiotów – m.in. szpitali, szkół, instytucji, hoteli, restauracji, sklepów, zakładów produkcyjnych i wielu innych. Posiadamy również szeroki asortyment produktów adresowanych do klientów indywidualnych. Numatic Gdynia to oferta różnorodna i kompleksowa, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas Państwo sprzęt idealny do Waszych potrzeb. Niezależnie, czy będą to maszyny czyszczące (Gdynia jest miastem, w którym sprzedaż tego rodzaju urządzeń sukcesywnie wzrasta) odkurzacze różnych typów, wózki do sprzątania, czy też akcesoria i inny sprzęt oraz materiały i preparaty do czyszczenia – oferujemy pełną gamę najpopularniejszych, ale również specjalistycznych produktów.

Stałe inwestowanie w rozwój technologiczny, proponowanie innowacyjnych rozwiązań, nowości rynkowych, jak również sprzętu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością ze względu na swoją solidność, pewność działania i efektywność przynosi efekty. Jesteśmy liderem na polskim rynku, a działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Od tego czasu intensywnie się rozwijamy, co przekłada się przede wszystkim na coraz bardziej różnorodną ofertę, docenianą przez wielu klientów.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Automaty szorująco zbierające Gdynia

Maszyny Czyszczące Numatic Gdynia

Profesjonalne maszyny do mycia podłóg Gdynia