Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Gliwice - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Gliwice

Numatic od 1994 roku sukcesywnie buduje swoją pozycję rynkową. Kilka lat temu osiągnęliśmy pozycję lidera sprzedaży sprzętu czyszczącego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju produkty, dzięki którym sprzątanie stanie się nie tylko prostsze, mniej pracochłonne, ale również szybsze i efektywniejsze. Aby takie mogło być, konieczne jest stosowanie najwyższej jakości nowoczesnego i niezawodnego sprzętu, i taki właśnie staramy się Państwu oferować.

Numatic w takich miastach jak Gliwice zapewnia dostęp do pełnej oferty produktowej, która odpowiada na zapotrzebowanie ze strony różnych grup klientów. Są to zarówno klienci indywidualni (zainteresowani głównie nowoczesnymi odkurzaczami, mopami, padami i preparatami do czyszczenia) jak i instytucjonalni oraz firmowi.

Zapewnienie odpowiedniego stanu czystości i higieny jest w przypadku wielu działalności i branż kwestią szczególnie istotnej wagi. Wystarczy wspomnieć np. o szpitalach, innych jednostkach służby zdrowia, restauracjach, zakładach produkujących żywność, restauracjach, hotelach, sklepach itp. W przypadku takich podmiotów dostęp do profesjonalnego sprzętu czyszczącego jest niezbędnym warunkiem prowadzenia działalności. Klientom tym proponujemy m.in. maszyny czyszczące – Gliwice to miasto, w którym prowadzimy aktywną sprzedaż tego rodzaju urządzeń. Są one doceniane przez klientów m.in. dzięki efektywności i szybkości działania, precyzji czyszczenia i żywotności. Sprzęt jest niemal bezawaryjny, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek dysponujemy pełnym zakresem części zamiennych i akcesoriów usprawniających dodatkowo prace różnych urządzeń. Nie ma żadnych problemów z dostępnością do nich. Dlatego inwestycja w tego rodzaju sprzęt jest zawsze opłacalna i obliczona na wiele lat.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Gliwice

Automaty szorująco zbierające Gliwice

Maszyny do mycia podłóg Gliwice