Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Gorzów Wlkp. - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Gorzów Wielkopolski

Numatic z powodzeniem kontynuuje rozwój m.in. na polskim rynku produktów czyszczących. Od roku 1994, kiedy rozpoczęliśmy działalność do roku 2014, kiedy udało się nam zdobyć status lidera rynku upłynęło wiele lat, które poświęciliśmy na rozwój naszej oferty, tak by odpowiadała aktualnemu zapotrzebowaniu naszych klientów na nowoczesne, niezbędne, wysokiej jakości urządzenia, materiały i środki czyszczące. Nasza oferta jest pod tym względem kompleksowa – proponujemy Państwu rozwiązania optymalnie dostosowane do Waszych potrzeb. A tych – wraz z rozwojem gospodarczym i aktywnością firm na wielu obszarach – sukcesywnie przybywa.

Numatic Gorzów Wielkopolski to bogata oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów firmowych oraz instytucji. Linie naszych produktów sprawdzają się w różnych nieruchomościach i na różnych powierzchniach. Nasze produkty pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze – dzięki efektywności wykonywanych za ich pomocą prac. Oferujemy Państwu zróżnicowany i szeroki asortyment produktów czyszczących – od większych i rozbudowanych urządzeń, takich jak maszyny czyszczące (Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym sprzedaż tego rodzaju urządzeń stale rośnie) przez wózki do sprzątania, zestawy do czyszczenia, szorowarki, komplety do zamiatania, po mopy różnego rodzaju, wkłady, stelaże, packi, pady i inne produkty, dzięki którym sprzątanie stanie się prostsze, szybsze i o wiele bardziej komfortowe niż przy użyciu środków tradycyjnych i często nie najwyższej jakości. Uzupełnieniem naszej oferty są liczne akcesoria oraz części zamienne, dzięki czemu oferta jest kompleksowa, a zakup sprzętu w naszej firmie na pewno okaże się dobrą inwestycją, obliczoną na lata. Bez wątpienia hitem naszych katalogów – od wielu lat – są najpopularniejsze urządzenia czyszczące, bez których nie wyobrażamy sobie naszej codzienności, czy to w domach i mieszkaniach, czy to firmach i w instytucjach. Chodzi oczywiście o odkurzacze.

W naszych katalogach znajdziecie Państwo wiele typów odkurzaczy – od tradycyjnych, po nowoczesne, czy wręcz innowacyjne. Są to również odkurzacze specjalistyczne, odkurzacze piorące, do czyszczenia na sucho, na mokro, z podwyższoną mocą i inne. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi katalogami.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Pages Maszyny Czyszczące Numatic Gorzów Wlkp.

Automaty szorująco zbierające Gorzów Wielkopolski

Maszyny do mycia podłóg Gorzów Wielkopolski