Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Kalisz - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Kalisz

Numatic oferuje swoje produkty w całej Polsce. Numatic Kalisz to pełna oferta produktowa. W jej ramach proponujemy Państwu cały asortyment różnych urządzeń, narzędzi, akcesoriów, materiałów oraz środków czyszczących. Naszą ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W naszych katalogach odpowiednie produkty dla siebie znajdą zarówno właściciele domów prywatnych i mieszkań, jak i siedziby firm, zakłady produkcyjne, sklepy, hotele, pensjonaty, szpitale, szkoły, urzędy i inne instytucje. Pracujemy cały czas nad rozwijaniem naszej oferty, tak aby mogła ona sprostać kolejnym wyzwaniom i by była zawsze optymalnie dostosowana do aktualnych potrzeb naszych klientów.

Rozwijamy linie kolejnych produktów, wśród nich na pewno na szczególną uwagę zasługują proponowane przez nas odkurzacze – różnych typów, dostosowane do pracy w wielu warunkach i na różnych powierzchniach. Nasze odkurzacze nadają się zarówno do „typowego” czyszczenia, jak również do specjalistycznego (np. pranie, odkurzanie ze zwiększoną mocą itp.). Odkurzacze Numatic to znana i uznana marka, którą w dużym stopniu zdobywamy sobie kolejne rynki krajowe. To jednak tylko jeden z działów w naszej działalności.

Obecnie zauważamy rosnące zainteresowanie takimi urządzeniami jak maszyny czyszczące – Kalisz również jest na liście tych miast, w których sprzedaż tych urządzeń intensyfikuje się z każdym rokiem. Są to maszyny wielofunkcyjne, działające z precyzją, trwałe, oferowane w różnych modelach (np. z siedziskiem dla operatora). Dzięki nim czyszczenie odbywa się w sposób optymalny – na dużych powierzchniach, szczegółowo i w niedługim czasie. Maszyny takie sprawdzają się np. w sklepach wielkopowierzchniowych, w różnych firmach itp. Na uwagę zasługują również wózki do sprzątania, w tym wózki hotelowe, a także te, za pomocą których można bardzo łatwo uskutecznić różnego rodzaju prace dezynfekcyjne.

Nasz asortyment to nie tylko odkurzacze, maszyny i inne urządzenia, ale również inne narzędzia skutecznie wspierające sprzątanie – zestawy do czyszczenia, mopy różnych typów, packi, pady i wiele innych produktów, bez których skuteczne sprzątanie byłoby dziś trudne do wyobrażenia. Oferujemy Państwu także profesjonalne środki i preparaty do czyszczenia wielu powierzchni i przedmiotów.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Kalisz

Maszyny do mycia podłóg Kalisz

Automaty szorująco zbierające Kalisz