Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Katowice - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Katowice

Katowice są jednym z najważniejszych miast dla każdej firmy, która jest zainteresowana efektywną sprzedażą. Nie może to nikogo dziwić – górnośląski lokalny rynek rozwija się bardzo dynamicznie i wielokierunkowo. Numatic Katowice to nasza odpowiedź na tutejsze zapotrzebowanie licznych firm i instytucji oraz klientów indywidualnych – na nowoczesne produkty czyszczące. Zapewniamy Państwu stały dostęp do aktualnej oferty, a w jej ramach do wielu kategorii produktów. Są to między innymi: nowoczesne maszyny czyszczące – Katowice to miasto, w którym sprzedaż tego rodzaju maszyn rozwija się bardzo szybko.

W związku z tym oferujemy różne modele maszyn, które pracują jednocześnie skrupulatnie, efektywnie i szybko – dzięki tym ich cechom możliwe jest czyszczenie dużych i skomplikowanych powierzchni. Liczba zakładów produkcyjnych i firm aktywnych w różnych branżach, które działają na terenie Katowic i całej aglomeracji śląskiej to jednocześnie skala zapotrzebowania na nowoczesne urządzenia czyszczące.

Nie jest dziś możliwe prowadzenie działalności – czy to produkcyjnej, czy usługowej lub handlowej bez dostępu do całej gamy profesjonalnych urządzeń i innych produktów czyszczących. W ofercie Numatic znajdziecie Państwo pełen asortyment produktów dostosowanych do potrzeb różnych przedsiębiorstw i instytucji. Oferujemy produkty dla przemysłu, sklepów wielkopowierzchniowych (i innych obiektów handlowych), podmiotów usługowych – w tym m.in. branży hotelarskiej, a także dla instytucji: urzędów, szkół, szpitali. Są to wspomniane już wyżej maszyny czyszczące, zestawy do sprzątania, wózki do czyszczenia, w tym wózki hotelowe i służące do prac dezynfekcyjnych, szorowarki, różne modele mopów, pady itp. Wszystko, co jest niezbędne, aby zachować optymalny stan higieny w różnych obiektach – zgodnie z ich charakterem i potrzebami. Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów (w tym również indywidualnych) cieszą się odkurzacze. Oferujemy wiele modeli odkurzaczy pracujących w różnych technologiach. Zapraszamy również do korzystania z bogatego asortymentu akcesoriów, części zamiennych oraz profesjonalnych środków czyszczących.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Pages Maszyny Czyszczące Numatic Katowice

Maszyny do mycia podłóg Katowice

Automaty szorująco zbierające Katowice