Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Kielce - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Kielce

Numatic Kielce – to nasza oferta dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Asortyment oferowanych przez nas profesjonalnych urządzeń, innych produktów i materiałów oraz akcesoriów do czyszczenia cieszy się tu, podobnie jak w całej Polsce i w innych krajach bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Z naszą marką do niedawna kojarzone były przede wszystkim odkurzacze różnych generacji – od tradycyjnych, przez coraz nowocześniejsze modele, aż do innowacyjnych.

Rzeczywiście, ten dział naszej oferty jest szczególnie rozbudowany. Oferujemy odkurzacze uniwersalne, specjalistyczne, z podwyższoną mocą itd. Ale nie tylko ten rodzaj urządzeń czyszczących zdecydował o naszej pozycji rynkowej (w 2014 roku osiągnęliśmy status lidera rynku). Stale rozwijamy asortyment produktów – dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania dla każdej grupy klientów. W naszych katalogach znajdziecie Państwo zarówno urządzenia i preparaty do czyszczenia różnych powierzchni w domach i mieszkaniach, jak również linie produktowe adresowane do klientów instytucjonalnych: firm, szkół, szpitali, hoteli itp. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że posiadamy najlepszą „odpowiedź” na każde pytanie ze strony naszych klientów.

W ostatnim czasie daje się zauważyć zwiększone zainteresowanie produktami zaawansowanymi technicznie, które radzą sobie ze sprzątaniem w różnych, nawet trudnych warunkach. Takie, bez wątpienia, są maszyny czyszczące – w takich miastach jak Kielce oferujemy dostęp do wszystkich modeli tego rodzaju urządzeń. Są to między innymi maszyny z miejscem dla operatora, a także maszyny w wersji „do prowadzenia”. Wszystkie charakteryzują się precyzją i efektywnością pracy. Stąd też ich rosnąca stale popularność, na którą staramy się odpowiadać, oferując Państwu najlepsze modele. Nie inaczej jest również z całym sprzętem oferowanym przez Numatic.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Kielce

Maszyny do mycia podłóg Kielce

Maszyny do mycia posadzek Kielce