Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Koszalin - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Koszalin

Od 1994 roku Numatic jest obecny na rynku polskim – podobnie jak na innych rynkach krajowych – odnosi tu znaczące sukcesy, które są pochodną proponowanej naszym klientom jakości. Została ona doceniona – w roku 2014 zostaliśmy liderem rynku sprzedaży urządzeń czyszczących. Numatic w takich miastach jak Koszalin oferuje pełną gamę produktów – od bardziej zaawansowanych technicznie do prostszych, które są jednak niezbędne w zachowaniu odpowiedniego poziomu czystości w różnych obiektach – od prywatnych, przez firmowe, instytucjonalne itp.

W naszym asortymencie szczególnym zainteresowaniem cieszą się różne typy odkurzaczy, nadających się do pracy w różnych miejscach – od domów i innych nieruchomości prywatnych, przez firmy do instytucji. Nowoczesne odkurzacze to produkty zaprojektowane do wykonywania różnych prac i w odmiennych warunkach. Są to między innymi odkurzacze do czyszczenia na sucho, mokro, odkurzacze piorące, czy też odkurzacze o zwiększonej mocy.

Podobnie – zauważamy coraz większe zainteresowanie zaawansowanymi technicznie urządzeniami, takimi jak maszyny czyszczące – Koszalin jako miasto, w którym funkcjonuje wiele firm (w tym z sektora hotelarskiego i turystycznego) oraz instytucji – w związku z tym takie urządzenia są dla tego rodzaju podmiotów bardzo skuteczne i opłacalne, stąd też trend wzrostowy w ich sprzedaży. Duże zainteresowanie obserwujemy również w przypadku innych produktów czyszczących – takich jak wózki do sprzątania, w tym wózki hotelowe, wózki służące sprawnemu przeprowadzaniu prac dezynfekcyjnych, różnorodne zestawy do sprzątania, przydatne zarówno w domu, jak i w firmach i w instytucjach, mopy, pady itp. Oferujemy również liczne akcesoria i części zamienne, dzięki którym można skutecznie zwiększać efektywność urządzeń czyszczących. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także specjalistyczne preparaty do czyszczenia różnych przedmiotów i powierzchni.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Koszalin

Automaty szorująco zbierające Koszalin

Szorowarki do podłóg Koszali