Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Kraków - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Kraków

Numatic, sukcesywnie, od 1994 roku, buduje swoją pozycję na polskim rynku urządzeń czyszczących. Dzięki stałemu rozwijaniu naszej oferty kilka lat temu zdobyliśmy pozycję lidera w naszej branży. Dużym powodzeniem cieszą się proponowane przez nas urządzenia, materiały, akcesoria i środki, dzięki czemu można z powodzeniem pozbyć się różnego rodzaju zanieczyszczeń i zabrudzeń. Nasz asortyment to kompleksowa i uniwersalna „odpowiedź” na wiele problemów, które wiążą się z zachowaniem optymalnego poziomu czystości i higieny, co jest często wymogiem absolutnie koniecznym ze względu na charakter miejsca, czy wykonywanej działalności. Zwróćmy uwagę np. na takie podmioty jak szpitale, inne placówki związane ze zdrowiem, masowym żywieniem, zakłady z branży spożywczej, placówki przedszkolne, szkoły, hotele, restauracje itp.

Numatic Kraków to oferta skierowana do wielu kategorii klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Taka aglomeracja jak stolica Małopolski – duży ośrodek miejski i turystyczny – ma swoje wymagania (a właściwie nasi klienci prowadzący różnorodną działalność). Jesteśmy tego świadomi, dlatego rozwijamy naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami rynku. W naszych katalogach znajdziecie Państwo zarówno nowoczesne odkurzacze różnych typów (uniwersalne oraz specjalistyczne) czy też cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem maszyny czyszczące – Kraków jest jednym z największych „odbiorców” tego rodzaju urządzeń w Polsce. Są to maszyny gwarantujące efektywne, szybkie i jednocześnie precyzyjne realizowanie prac związanych z zachowaniem higieny większych i mniejszych przestrzeni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wiele innych urządzeń do sprzątania (wózki, wózki hotelowe, wózki do dezynfekcji, zestawy do sprzątania, szorowarki, polerki, mopy, packi, pady i wiele, wiele innych). Dysponujemy również szerokim asortymentem części zamiennych, akcesoriów oraz profesjonalnych środków czyszczących.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Kraków

Maszyny do mycia podłogi Kraków

Maszyny szorująco zbierające Kraków