Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Legnica - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Legnica

Numatic, obecny na polskim rynku od 1994 roku oferuje szeroki asortyment profesjonalnych produktów do czyszczenia i sprzątania różnych powierzchni. Nasza oferta zyskała sobie zaufanie wielu klientów, co pozwoliło nam w 2014 roku osiągnąć status lidera branży. Nasza oferta bazuje na uznanych produktach, cieszących się od lat bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych i instytucjonalnych w różnych krajach, a także na sukcesywnym dodawaniu nowych modeli różnych urządzeń, często również – innowacyjnych. Dzięki temu oferta jest kompleksowa i z powodzeniem odpowiada na potrzeby wielu klientów.

Numatic w takich miastach jak Legnica oferuje całą gamę produktów czyszczących – od urządzeń najpopularniejszych, z którymi zresztą od lat kojarzona jest nasza marka – odkurzaczy różnych typów (od tradycyjnych, po innowacyjne, uniwersalnych do specjalistycznych) przez maszyny czyszczące – Legnica odnotowuje stały wzrost sprzedaży tego rodzaju urządzeń – po zestawy do sprzątania, wózki (w tym cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem wózki hotelowe, wózki ułatwiające dezynfekcję) różnego rodzaju szorowarki, polerki, mopy, pady i wiele innych produktów, bez których sprzątanie byłoby nie tylko trudne, ale w niektórych przypadkach wręcz niemożliwe.

Mowa tu między innymi o takich podmiotach (wymagających sterylnych warunków) jak szpitale i inne placówki służby zdrowia, zakłady produkujące żywność, placówki żywienia zbiorowego. Zaopatrujemy je w specjalistyczny sprzęt oraz w profesjonalne i niezawodne środki czyszczące. W naszej ofercie odpowiednie produkty znajdą również np. hotele, pensjonaty, szkoły, przedszkola, żłobki, inne placówki i instytucje, sklepy wielkopowierzchniowe i wiele innych podmiotów, dla których istotne jest utrzymanie bieżącego stanu higienicznego w odpowiednich normach. Nasza oferta jest również adresowana do klientów indywidualnych ceniących sobie nowoczesne metody sprzątania – jednocześnie efektywne i szybsze.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Legnica

Maszyny do mycia podłóg Legnica

Automaty szorująco zbierające Legnica