Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Łódź - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Łódź

Łódź jednym z tych polskich miast, w których prowadzimy szczególnie aktywną działalność. Wielu klientów z regionu łódzkiego zaufało nam już i wciąż pozyskujemy nowych. Budowanie naszej pozycji rynkowej, zarówno w Łodzi, jak i w całym kraju nie byłoby możliwe bez oferowania atrakcyjnych produktów, co staramy się sukcesywnie realizować od 1994 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku. W 2014 udało się nam uzyskać pozycję lidera sprzedaży urządzeń i innych produktów służących do efektywnego sprzątania. Numatic Łódź to nasza propozycja skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz instytucjonalnych.

Z uwagi na dużą różnorodność lokalnego rynku – zainteresowanie klientów dotyczy przede wszystkim zróżnicowania naszej oferty, która należy do jednych z najbogatszych na rynku. Stale ją rozwijamy, tak aby asortyment naszych produktów był optymalnie dopasowany do potrzeb wszystkich klientów ceniących sobie możliwość wykonania szybkich prac związanych z zachowaniem odpowiedniego stanu higieny w różnych pomieszczeniach, budynkach i innych nieruchomościach.

Szybkie i zarazem skuteczne sprzątanie i czyszczenie jest nie tylko oczekiwane, ale również dla wielu naszych klientów konieczne – mowa tu przede wszystkim o klientach instytucjonalnych – np. szpitalach, innych placówkach medycznych, zakładach produkujących żywność, obsługujących jej dystrybucję itp. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie poziomu czystości na najwyższym poziomie, z pewnością przydadzą się profesjonalne urządzenia, akcesoria i środki czyszczące Numatic.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. maszyny czyszczące – w takich miastach jak Łódź ich dystrybucja przebiega w bardzo szybkim tempie. Proponowane przez nas maszyny tego rodzaju to maszyny prowadzone oraz maszyny z miejscem dla operatora. Wszystkie wykonują czynności związane ze sprzątaniem szybko i efektywnie. Wykazują się dużą żywotnością i bezawaryjnością. W katalogach Numatic warto również zwrócić uwagę na wiele modeli nowoczesnych odkurzaczy – uniwersalnych i specjalistycznych, różnego rodzaju wózki do sprzątania (w tym szczególnie popularne – hotelowe), zestawy do sprzątania, różne modele mopów, pacek, padów, polerek, szorowarek oraz preparatów czyszczących.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Łódź

Maszyny do mycia podłóg Łódź

Automaty do sprzątania podłóg Łódź