Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Lublin - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Lublin

Oferta Numatic Lublin to nasza propozycja dla wielu klientów – zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Numatic od 1994 roku z powodzeniem buduje swoją pozycję na rynku urządzeń i produktów czyszczących w Polsce. Kilka lat temu ta strategia pozwoliła nam zająć pozycję lidera branży. Dzięki stałemu rozwojowi oferty, wprowadzaniu nowych i innowacyjnych rozwiązań technicznych i produktów zyskujemy coraz więcej nowych klientów.

Nasz asortyment jest nie tylko szeroki i różnorodny, ale również kompleksowy, dlatego nabywając u nas np. odkurzacze, czy maszyny sprzątające (Lublin to miasto, w którym sukcesywnie zwiększamy ich sprzedaż) i inne urządzenia, czy akcesoria oraz środki do czyszczenia różnych powierzchni i likwidacji zabrudzeń, możecie być Państwo pewni, że będzie to inwestycja na lata. Dzięki licznym akcesoriom oraz łatwemu dostępowi do części zamiennych można korzystać z naszych urządzeń – bezawaryjnie – o wiele dłużej niż jest to gwarantowane. Naszą ofertę kierujemy do wielu klientów – nie tylko indywidualnych, którzy zainteresowani są przede wszystkim niezawodnymi i nowoczesnymi modelami odkurzaczy, zestawami do sprzątania „domowego”, mopami i środkami czyszczącymi, ale również podmiotów aktywnych w różnych branżach.

Naszym klientom instytucjonalnym i firmowym proponujemy rozwiązania optymalne, z uwzględnieniem specyfiki ich działalności. Dużym zainteresowaniem cieszą się profesjonalne maszyny czyszczące (różne modele), wózki do sprzątania (w tym m.in. hotelowe), zestawy narzędzi do sprzątania, polerki, szorowarki, profesjonalne odkurzacze (m.in. o zwiększonej mocy, odkurzacze piorące, do czyszczenia na sucho i a mokro), a także akcesoria i preparaty do czyszczenia różnych powierzchni. Oferta ta adresowana jest między innymi do: szpitali, hoteli, pensjonatów, placówek szkolnych, restauracji, zakładów produkcyjnych, sklepów i wielu innych podmiotów.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Lublin

Maszyny sprzątające Lublin

Automaty szorująco zbierające Lublin