Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Olsztyn - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Olsztyn

W Olsztynie, podobnie jak w wielu innych polskich miastach, nasza oferta cieszy się od lat dużym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych, firmowych i instytucjonalnych. Nasz asortyment wyróżnia się kompleksowością i różnorodnością, dzięki temu mamy propozycje adekwatne do oczekiwań różnych grup klientów. Numatic Olsztyn to bogata gama profesjonalnych produktów do czyszczenia.

W naszych katalogach znajdziecie Państwo między innymi: odkurzacze (wiele modeli, w tym odkurzacze z podwyższoną mocą, odkurzacze specjalistyczne, piorące, do czyszczenia na sucho i na mokro), zestawy do sprzątania, wózki do sprzątania (w tym wózki hotelowe, wózki do dezynfekcji), szorowarki, polerki, a także cieszące się coraz większą popularnością maszyny czyszczące – Olsztyn to jedno z miast, w których prowadzimy aktywną sprzedaż tego typu sprzętu. Maszyny takie sprawdzają się szczególnie w większych pomieszczeniach i na większych powierzchniach. Radzą sobie doskonale z różnego rodzaju zabrudzeniami, czyszczą szybko, precyzyjnie i skutecznie. Oferujemy modele do prowadzenia oraz modele z siedziskiem dla operatora.

Zapewniamy dostęp do wszystkich urządzeń i innego sprzętu, materiałów, akcesoriów oraz specjalistycznych preparatów czyszczących, dzięki czemu można czyścić różne powierzchnie z zachowaniem wszystkich, niezbędnych w przypadku wielu rodzajów działalności, wytycznych i norm higienicznych. Dlatego wśród naszych klientów jest wiele podmiotów działających w różnych branżach – np. spożywczej, handlowej gastronomicznej, hotelarskiej. Nasz sprzęt sprawdza się również w szpitalach, innych placówkach medycznych, w szkołach, urzędach i wielu innych firmach oraz instytucjach.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Olsztyn

Automaty sprzątająco zbierające Olsztyn

Urządzenia do mycia podłóg Olsztyn