Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Płock - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Płock

Numatic obecny jest na polskim rynku od 1994. Od tego czasu sukcesywnie rozwijamy swoją działalność w różnych miastach. Oferta Numatic w mieście Płock zapewnia dostęp do pełnego katalogu proponowanych przez nas produktów – w tym urządzeń, materiałów, akcesoriów i środków czyszczących. W naszych licznych katalogach, które na bieżąco uzupełniamy o nowe linie produktów i najnowsze modele, mamy liczne propozycje dla różnych klientów – zarówno indywidualnych, jak i podmiotów instytucjonalnych czy firmowych.

Na szczególną uwagę zasługują nasze odkurzacze – od tradycyjnych, poprzez specjalistyczne do nowoczesnych i innowacyjnych. Bez większej przesady możemy stwierdzić, że posiadamy modele, które okażą się skuteczne w niemal wszystkich warunkach – zarówno do prac domowych, jak i do sprzątania dużych i różnych powierzchni – w firmach i w instytucjach. Oferujemy między innymi odkurzacze o zwiększonej mocy, odkurzacze do czyszczenia na sucho, na mokro, odkurzacze piorące i wiele innych.

Coraz więcej klientów firmowych zainteresowanych jest urządzeniami bardziej zaawansowanymi, takimi jak maszyny czyszczące – Płock to miasto, w którym sprzedaż tego rodzaju urządzeń sukcesywnie wzrasta. Proponujemy różne modele maszyn czyszczących – zarówno prowadzone, jak i z miejscem dla operatora. Niezależnie od tego, jaki wybierzemy, maszyny czyszczące charakteryzują się bardzo dużą efektywnością działania i szybkością w pokonywaniu zabrudzeń różnego pochodzenia, dlatego są tak cenione przez przedsiębiorstwa, firmy usługowe czy instytucje – wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i skuteczność w bieżącym utrzymaniu czystości.

Oprócz zaawansowanych technicznie urządzeń proponujemy Państwu inne produkty, które znacząco zwiększają skuteczność czyszczenia różnych powierzchni i materiałów. Są to między innymi: wózki czyszczące, w tym szczególnie popularne – wózki hotelowe, wózki służące do prac dezynfekcyjnych, zestawy do sprzątania, różnego rodzaju mopy, polerki, pady, liczne akcesoria i części zamienne. W naszej ofercie znaleźć można także profesjonalne preparaty do czyszczenia.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Płock

Automaty szorująco zbierające Płock

Urządzenia do mycia podłóg Płock