Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Poznań - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Poznań

Numatic i Poznań? Jedno z największych polskich miast od początku znalazło się na „mapie” naszej aktywności. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1994 i od tego czasu sukcesywnie ją rozwijamy. W 2014 roku osiągnęliśmy pozycję lidera w branży urządzeń i produktów czyszczących. Nie odnotowalibyśmy takiego sukcesu, gdyby nie strategia rozwojowa, którą przyjęliśmy, i która okazała się właściwa – polega ona na stałym monitorowaniu rynku, najnowszych trendów oraz tego, co najważniejsze, czyli oczekiwań naszych klientów.

Dzięki rozwijaniu oferty – dodawaniu nowych linii produktów, a także najnowszych modeli już proponowanych urządzeń, rozszerzaniu asortymentu o nowe kategorie produktów, wprowadzaniu innowacji – możemy Państwu zaproponować kompleksową i zarazem atrakcyjną ofertę. A w niej między innymi: odkurzacze – tradycyjne i innowacyjne oraz specjalistyczne (o podwyższonej mocy, piorące, do czyszczenia na sucho i na mokro), zestawy do sprzątania, szorowarki, polerki, czy też maszyny czyszczące – Poznań to miasto, w którym sprzedajemy wiele tego rodzaju nowoczesnych urządzeń do sprzątania różnych powierzchni. Dużą popularnością cieszą się również wózki do sprzątania, w tym wózki hotelowe oraz wózki służące do dezynfekcji, szorowarki, polerki, wiele typów mopów, padów i innych produktów, bez których trudno byłoby wykonać efektywne prace z zakresu sprzątania różnych nawierzchni i materiałów. Tego rodzaju sprzęt ma szerokie zastosowanie – m.in. w branży hotelarskiej, handlowej, produkcji spożywczej i innej, w instytucjach – w szpitalach, szkołach itp.

Nasze produkty cieszą się opinią trwałych i niezawodnych. Rzeczywiście – takie właśnie są. Dodatkowo możemy zwiększyć ich użyteczność poprzez dobór licznych akcesoriów, które także oferujemy, podobnie jak wiele części zamiennych. Proponujemy Państwu również dostęp do specjalistycznych preparatów czyszczących.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Poznań

Urządzenia do mycia podłogi Poznań

Maszyny do czyszczenia posadzek Poznań