Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Radom - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Radom

Numatic, od 1994 roku obecny na polskim rynku, sukcesywnie zdobywa uznanie kolejnych klientów. Dzięki stałemu rozwojowi oferty i proponowaniu najnowszych technologii, urządzeń i innych produktów czyszczących w 2014 roku udało się nam zdobyć pozycję lidera branży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju urządzenia i środki, dzięki którym prace związane ze sprzątaniem i czyszczeniem różnych powierzchni i przedmiotów staną się o wiele skuteczniejsze i pochłaniające mniej czasu.

W ofercie Numatic dla miasta Radom na uwagę zasługują zarówno te produkty, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem ze strony klientów (indywidualnych, firmowych i innych instytucjonalnych), ale również najnowsze technologie, urządzenia, akcesoria i preparaty, które również wprowadzamy do naszego asortymentu. Jego różnorodność to jedna z kluczowych cech, które decydują o popularności Numatic na wielu rynkach, w tym również polskim. Sprawdzone i od lat stosowane urządzenia „sąsiadują” w naszych katalogach z produktami i technikami innowacyjnymi. Dzięki tej kompleksowości możemy z powodzeniem dopasowywać naszą ofertę do aktualnego zapotrzebowania rynku w ujęciu krajowym, ale również lokalnym.

Bez wątpienia – wciąż – największym zainteresowaniem cieszą się odkurzacze Numatic – sprawdzone, trwałe, najwyższej jakości, efektywne w działaniu. Oferujemy całą gamę tych urządzeń – są to zarówno odkurzacze tradycyjne, jak i specjalistyczne (np. piorące, do czyszczenia na sucho, na mokro, odkurzacze o podwyższonej mocy). W ostatnim czasie daje się również zauważyć coraz większe zainteresowanie innymi urządzeniami – są to maszyny czyszczące. Radom to jedno z miast, w których sprzedaż tego rodzaju maszyn sukcesywnie rośnie. Podobnie – coraz więcej nabywców znajdują również: zestawy do sprzątania, nowoczesne mopy, szorowarki, wózki do sprzątania, w tym wózki hotelowe i dezynfekcyjne, pady i inne akcesoria oraz profesjonalne preparaty, dzięki którym można pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Radom

Automaty sprzątająco zbierające Radom

Maszyny do mycia podłóg Radom