Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Rzeszów - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Rzeszów

Jesteśmy czołową firmą na rynku urządzeń i produktów czyszczących. Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1994 i od tego czasu z powodzeniem ją rozwijamy, zdobywając zaufanie klientów. Nasza oferta wyróżnia się kompleksowością. Dzięki temu możemy ją kierować do różnych kategorii klientów – zarówno właścicieli domów, czy mieszkań, jak również do firm i wielu instytucji. W ofercie Numatic dla miasta Rzeszów znajdziecie Państwo wiele linii produktów, w tym między innymi cieszące się coraz większym uznaniem klientów maszyny czyszczące. Rzeszów jest jednym z tych miast, w których sprzedaż tego rodzaju urządzeń dynamicznie wzrasta.

Maszyny czyszczące, które oferujemy, są w stanie wykonać wiele prac szybko i skutecznie. Sprawdzają się przede wszystkim na dużych powierzchniach, w związku z tym proponujemy je głównie klientom firmowym i instytucjonalnym.

Są prawdziwą pomocą w utrzymaniu oczekiwanego poziomu porządku i higieny między innymi w takich miejscach jak: szpitale, inne placówki medyczne, placówki szkolne, zakłady produkcyjne (w tym spożywcze). Przydają się również w ośrodkach hotelowych, w magazynach, innych nieruchomościach związanych z różnego rodzaju produkcją przemysłową itp. Na uwagę zasługują także nasze odkurzacze. Marka Numatic kojarzona jest z tymi popularnymi urządzeniami od lat. Staramy się podtrzymywać to zainteresowanie, stale unowocześniając naszą ofertę odkurzaczy. Dziś możemy zaproponować Państwu całą gamę modeli – od uniwersalnych, przez odkurzacze z podwyższoną mocą, po odkurzacze specjalistyczne (piorące, do sprzątania na sucho i na mokro) odkurzacze do czyszczenia małych powierzchni itp.

W naszej bogatej ofercie produktów czyszczących wyróżniają się również nowoczesne wózki do sprzątania, w tym szczególnie – wózki hotelowe, zestawy urządzeń do czyszczenia, liczne akcesoria, a także specjalistyczne środki czyszczące, radzące sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami i zanieczyszczeniami.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Rzeszów

Automaty szorująco zbierające Rzeszów

Maszyny do mycia podłóg Rzeszów