Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Sosnowiec - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Sosnowiec

Numatic w mieście Sosnowiec oferuje szeroką gamę produktów do czyszczenia – z uwagi na dużą różnorodność tutejszego rynku – zapewniamy Państwu dostęp do wszelkiego rodzaju produktów z naszych aktualnych katalogów. Są to zarówno urządzenia uniwersalne, jak i specjalistyczne – adresowane do różnych grup klientów: indywidualnych, instytucjonalnych oraz firmowych. Bogate doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala nam sukcesywnie rozwijać się na różnych rynkach krajowych, w tym od 1994 roku, także na rynku polskim. W 2014 roku osiągnęliśmy pozycję lidera sprzedaży profesjonalnego sprzętu służącego do sprzątania i czyszczenia.

Staramy się, aby nasza oferta była kompleksowa, dlatego zapewniamy dostęp zarówno do najnowocześniejszych, a często również innowacyjnych urządzeń i innego sprzętu, jak również sprawdzonych od lat i cenionych od pokoleń produktów.

To między innymi odkurzacze (proponujemy wiele modeli – od uniwersalnych, po specjalistyczne, w tym m.in. cieszące się dużym zainteresowaniem modele odkurzaczy piorących, czyszczących na sucho, mokro i wiele innych). W naszej ofercie także liczne akcesoria, dzięki którym praca urządzeń staje się jeszcze bardziej efektywna. Nasi klienci cenią sobie także możliwość zakupu specjalistycznych preparatów czyszczących, które dają sobie radę z wszelkiego rodzaju, nawet trudnymi, zabrudzeniami. W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują między innymi profesjonalne maszyny czyszczące. Sosnowiec to jedno z tych miast, w których sprzedaż tego rodzaju urządzeń sukcesywnie rośnie. Maszyny czyszczące mają szerokie zastosowanie, stąd też rosnące zainteresowanie nimi. Doskonale nadają się do pracy na dużych powierzchniach. Sprawdzają się więc m.in. w zakładach produkcyjnych, w sklepach wielkopowierzchniowych, w halach itp.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Sosnowiec

Maszyny szorująco zbierające Sosnowiec

Urządzenia do mycia podłóg Sosnowiec