Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Tarnów - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Tarnów

Rynek urządzeń i innych produktów czyszczących jest coraz bardziej konkurencyjny i wymagający. Dzięki temu również – z każdym rokiem bardziej różnorodny i aktywny. Numatic już od 1994 roku stara się podejmować takie działania, aby oferować klientom najlepszy i niezawodny sprzęt. Taka strategia przyniosła nam w 2014 roku pozycję lidera w naszej branży. Stale rozwijamy ofertę, w ramach której pojawia się coraz więcej nowych urządzeń i środków czyszczących, nowych linii produktowych i modeli. Do powszechnie znanych dołączają nowe. Taką, kompleksową ofertę Numatic przygotował m.in. dla miasta Tarnów. Są to zarówno urządzenia sprawdzające się przy pracach typowo domowych, jak i profesjonalny sprzęt dedykowany klientom instytucjonalnym i firmowym. Dużym powodzeniem cieszą się również urządzenia tak uniwersalne jak choćby odkurzacze.

W tej kategorii produktowej proponujemy Państwu odkurzacze do użytku uniwersalnego, jak również modele bardziej specjalistyczne, w tym m.in. odkurzacze o podwyższonej mocy, odkurzacze do czyszczenia na sucho, na mokro, odkurzacze piorące i wiele innych.

Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się także bardziej zaawansowane urządzenia, takie jak maszyny czyszczące – Tarnów jest coraz bardziej znaczącym odbiorcą tego rodzaju sprzętu z naszej oferty. Miasto – a właściwie – działające tu firmy, aktywne w różnych branżach, a także instytucje. Wszystkie podmioty, które dysponują dużymi powierzchniami, wymagającymi odpowiedniego poziomu czystości.

Maszyny czyszczące, podobnie jak wózki do sprzątania i oferowane przez nas komplety produktów służących do efektywnego sprzątania, pozwalają wykonać tego typu prace szybko i skutecznie, a dzięki temu – również opłacalnie. W katalogu oferowanych przez nas produktów dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także nowoczesne mopy, szorowarki, packi, pady oraz specjalistyczne preparaty do czyszczenia różnych nawierzchni i niwelujące wiele zabrudzeń.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Tarnów

Szorowarki jednotarczowe do podłóg Tarnów

Automaty szorująco zbierające Tarnów