Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Toruń - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Toruń

Oferta Numatic Toruń to podobnie jak w przypadku innych, większych polskich miast pełny dostęp do asortymentu wszelkiego rodzaju produktów, dzięki którym z łatwością można utrzymać czystość na wymaganym w różnych miejscach poziomie. Oferujemy Państwu zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne produkty, dzięki którym sprzątanie stanie się mniej żmudne, ale o wiele bardziej skuteczne, szybsze i co za tym idzie – również opłacalne.

W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują między innymi cieszące się coraz większym zainteresowaniem klientów (głównie firmowych i instytucjonalnych) maszyny czyszczące. Toruń jest jednym z tych miast, gdzie odnotowujemy największą sprzedaż tego rodzaju urządzeń. Są to maszyny uniwersalne, czyszczące z dużą precyzją, idealne do zachowania porządku na większych metrażach. Sprawdzają się np. w różnego rodzaju halach, w zakładach produkcyjnych i w wielu dużych budynkach – przemysłowych, usługowych, handlowych itp. Proponujemy różne modele maszyn czyszczących – m.in. z miejscem dla operatora.

Dużym powodzeniem od początku naszej działalności, w tym również na rynku polskim (od 1994 roku) cieszą się najpopularniejsze urządzenia do sprzątania, czyli odkurzacze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne typy odkurzaczy – od klasycznych do innowacyjnych i specjalistycznych – w tym odkurzacze o podwyższonej mocy oraz odkurzacze piorące. Nasz asortyment uzupełniają inne urządzenia do sprzątania, w tym wózki (najpopularniejsze – wózki hotelowe i inne modele) zestawy sprzętu do czyszczenia, mopy różnego rodzaju, packi, pady, polerki i inne akcesoria. Ofertę uzupełniają profesjonalne środki czyszczące – w tym specjalistyczne preparaty, które radzą sobie z niemal wszystkimi zabrudzeniami.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Toruń

Automaty czyszczące do podłóg Toruń

Szorowarki jednotarczowe do podłóg Toruń