Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Tychy - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Tychy

Numatic, obecny na polskim rynku produktów czyszczących od 1994 roku, z powodzeniem kontynuuje swoją działalność. Przyjęte przez nas strategie pozwoliły nam osiągnąć status lidera w 2014 roku. Nadal prowadzimy działania w celu zwiększania atrakcyjności proponowanego naszym klientom asortymentu. Sukcesywnie rozwijamy również działalność w kolejnych polskich miast. Numatic w mieście Tychy to szeroka i różnorodna oferta skierowana do wielu klientów – zarówno indywidualnych, jak i firmowych oraz innych podmiotów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wprowadzaniu nowości, które są zgodne z najnowszymi trendami światowymi i jednocześnie potrzebami rynku lokalnego, możemy zapewnić dogodną obsługę w każdym miejscu. Szczególnym zainteresowaniem, od lat, i w każdym kraju oraz mieście, w którym jesteśmy obecni, cieszą się tradycyjne urządzenia czyszczące, w tym przede wszystkim odkurzacze. Oferujemy odkurzacze tradycyjne, uniwersalne, jak i specjalistyczne, odkurzacze o podwyższonej mocy, a także odkurzacze piorące, odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro. Dużym zainteresowaniem, również w Tychach, cieszą się także modele nowoczesne, a nawet innowacyjne.

Odkurzacze, podobnie jak maszyny czyszczące, w takich miastach jak Tychy, znajdują coraz więcej nabywców. Są to urządzenia, które świetnie radzą sobie z czyszczeniem dużych nawierzchni, dlatego są przedmiotem zainteresowania różnych firm i instytucji. Oferujemy Państwu różne modele, m.in. „prowadzone”, jak również maszyny czyszczące z miejscem dla operatora. Oprócz tych maszyn, warto także zwrócić uwagę np. na wózki do sprzątania, wózki hotelowe, czy też wózki do dezynfekcji. Znajdują one szerokie zastosowanie nie tylko w branży hotelowej, ale również np. w szpitalach. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie czystości w optymalnym stanie.

W naszej ofercie również wiele innych produktów do czyszczenia – np. szorowarki, mopy, packi, pady, zestawy narzędzi. Staramy się, aby asortyment był kompleksowy – oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt do sprzątania czy akcesoria, ale też specjalistyczne preparaty czyszczące.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Tychy

Maszyny do mycia podłóg Tychy

Automaty szorująco zbierające Tychy