Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Wałbrzych - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Wałbrzych

Numatic od 1994 roku prowadzi aktywną działalność na polskim rynku produktów do sprzątania. Z kolejnymi latami nasza pozycja w branży umacniała się, do osiągnięcia w roku 2014 statusu lidera. Aby liczyć się w tej dynamicznej i konkurencyjnej branży realizujemy założenia strategii, w ramach której oferujemy naszym klientom najwyższej jakości sprzęt i inne produkty do czyszczenia. Ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz innych podmiotów, które są zainteresowane możliwością wykonywania prac z zakresu sprzątania szybciej i skuteczniej.

Nowoczesny sprzęt i profesjonalne środki do czyszczenia to nasza odpowiedź na takie zapotrzebowanie. Oferujemy nasze produkty w wielu polskich miastach – Numatic w takich miastach jak Wałbrzych zapewnia łatwy dostęp do różnych linii produktów, akcesoriów, środków i części zamiennych. Nasza oferta jest kompleksowa i różnorodna, stąd też sukcesywnie rosnące zainteresowanie nią, wyrażane zarówno przez właścicieli mieszkań, domów, jak również firmy i instytucje.

W przypadku tych ostatnich na uwagę zasługują między innymi maszyny czyszczące – Wałbrzych jest miastem, w którym ich sprzedaż rośnie dynamicznie. Atutów takich maszyn jest wiele – to urządzenia bardzo praktyczne, wysoce funkcjonalne, sprawdzające się szczególnie na dużych powierzchniach i różnych nawierzchniach. Oferujemy różne modele maszyn – mniejsze i większe – z miejscem dla operatora. Maszyny zdecydowanie ułatwiają zachowanie wymaganego poziomu higieny np. w szpitalach, innych placówkach służby zdrowia, w zakładach produkujących żywność, w sklepach wielkopowierzchniowych itp.

Dużym zainteresowaniem, m.in. w Wałbrzychu i okolicach cieszą się też odkurzacze. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dziesiątki modelów tych popularnych urządzeń – od uniwersalnych, po specjalistyczne. Zauważamy również coraz większe zainteresowanie zestawami do czyszczenia, czy też wózkami do sprzątania i wózkami hotelowymi. W naszej ofercie również także mopy, pady, polerki i inne akcesoria oraz specjalistyczne preparaty do czyszczenia różnych powierzchni i likwidacji nawet wyjątkowo trudnych zabrudzeń.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Wałbrzych

Urządzenia do mycia podłóg Wałbrzych

Automaty szorująco zbierające Wałbrzych