Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Warszawa - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Warszawa

Numatic od 1994 roku prowadzi aktywną działalność w Polsce. Dzięki przyjęciu odpowiednich założeń możliwe było osiągnięcie w 2014 roku pozycji lidera branży produktów czyszczących. To bardzo szerokie pojęcie – jednak nasze starania polegające na tym, aby zapewnić klientom – zarówno indywidualnym, jak i instytucjonalnym – kompleksową ofertę, przyniosły nam sukces. Numatic w szczególnym mieście, jakim jest Warszawa podejmował i kontynuuje działania mające na celu oferowanie najwyższej jakości sprzętu i innych produktów, bez których trudno już sobie wyobrazić skuteczne sprzątanie i czyszczenie wielu, różnych powierzchni.

Warszawa rozwija się coraz dynamiczniej – podobnie nasza branża, która jest tu szczególnie konkurencyjna. To dla nas wyzwanie, któremu zawsze staramy się sprostać. Naszym atutem jest to, co najważniejsze – czyli asortyment. Zdajemy sobie sprawę z tego jak różne są oczekiwania klientów. Inne będą tych, którzy zainteresowani są nabyciem produktów, które ułatwią sprzątanie w warunkach domowych, zupełnie inne tych, którzy prowadzą niewielkie firmy (produkcyjne, usługowe, handlowe) jeszcze inne – dużych przedsiębiorstw działających w wielu sektorach rynku, odmienne również instytucji – szpitali, placówek szkolnych itp.

Oferowane przez nas urządzenia, akcesoria, materiały i środki czyszczące znajdują zastosowanie we wszystkich tych miejscach. Nasza oferta kojarzona jest przede wszystkim z nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi i niezawodnymi odkurzaczami – rzeczywiście – dysponujemy kilkudziesięcioma modelami z różnych linii – od uniwersalnych do specjalistycznych. Modelom tradycyjnym towarzyszą innowacyjne.

Bardzo dobrą renomę mają także maszyny czyszczące – Warszawa jako największa aglomeracja w Polsce to szczególna lokalizacja dla naszej firmy. To właśnie tu sprzedajemy bardzo dużo naszych maszyn czyszczących (zarówno modeli „prowadzonych”, jak i z miejscem dla operatora). Podobnie, rosnącą popularnością cieszą się także zestawy do sprzątania, wózki do sprzątania, w tym wózki hotelowe oraz wózki do dezynfekcji.

Oferujemy również wiele innych urządzeń i produktów do czyszczenia, w tym: szorowarki, polerki, pady, różne modele popularnych mopów i wiele innych akcesoriów oraz profesjonalne środki do czyszczenia różnych powierzchni i likwidacji zabrudzeń różnego pochodzenia.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Warszawa

Automaty szorująco zbierające Warszawa

Urządzenia do mycia podłóg Warszawa

Maszyny Czyszczące Numatic - Warszawa - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl