Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Włocławek - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Włocławek

Nasza firma jest obecna w całej Polsce. Oferta Numatic dla miasta Włocławek, podobnie jak dla innych miast w całym kraju wyróżnia się przede wszystkim znaczną różnorodnością. Od 1994 roku budujemy sukcesywnie naszą pozycję na polskim rynku produktów czyszczących. Dzięki wdrażaniu odpowiedniej strategii w roku 2014 udało się nam objąć pozycję lidera. Wciąż kontynuujemy rozwój, a jest to podyktowane z jednej strony – coraz bardziej zaawansowanymi potrzebami różnych grup klientów, z drugiej – wymaganiami ze strony konkurencji. Nasza branża nie należy do łatwych i zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego możecie Państwo liczyć na to, że zakup sprzętu, akcesoriów i środków, które proponujemy, na pewno będzie opłacalny. Marka Numatic kojarzona jest z niezawodnością i solidnością. Jeśli nabyłeś u nas sprzęt jakiś czas temu, nie będziesz miał również problemów z zakupem akcesoriów i części zamiennych, a to oznacza możliwość korzystania np. z odkurzacza przez kolejne lata.

Odkurzacze to jedna z naszych głównych pozycji katalogowych. Są to zarówno modele bardziej tradycyjne i uniwersalne, jak również nowoczesne i innowacyjne, przeznaczone do „zadań specjalnych” (np. odkurzacze o podwyższonej mocy, do różnych, wymagających nawierzchni itp.). Podobnie – zainteresowaniem cieszą się również proponowane przez nas maszyny czyszczące – Włocławek jest miastem, w którym sprzedajemy coraz więcej tego rodzaju maszyn.

Są to urządzenia ekonomiczne i bardzo skuteczne w działaniu – stąd też duże zainteresowanie ze strony podmiotów prowadzących firmy w różnych branżach (np. centra handlowe, zakłady produkcyjne, hotele) jak również instytucji (szpitale, placówki szkolne i in.). Maszyny przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie maksimum czystości, na bieżąco. Pracują szybko, skutecznie i precyzyjnie.

Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą innych produktów (wózki do sprzątania, wózki hotelowe, zestawy urządzeń do czyszczenia, szorowarki, polerki, pady, mopy itp.). Oferujemy także specjalistyczne preparaty do czyszczenia różnych powierzchni i zabrudzeń.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Włocławek

Automaty do mycia podłóg Włocławek

Maszyny szorująco zbierające Włocławek