Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Wrocław - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Wrocław

Stolica województwa dolnośląskiego to jedna z najszybciej rozwijających się polskich aglomeracji. Również i my staramy się, aby oferta adresowana do klientów z Wrocławia i okolic była różnorodna, kompleksowa i by w pełni odpowiadała na ich zapotrzebowanie. Numatic Wrocław to wiele aktualnych katalogów z różnymi liniami produktów i najnowszymi modelami. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo zainteresowani produktami, które mają się sprawdzić jako sprzęt do sprzątania w domach, czy też w firmach albo instytucjach – oferujemy pełną gamę wszelkiego rodzaju produktów do tego służących. Wśród nich na uwagę zasługują między innymi odkurzacze oraz maszyny czyszczące – Wrocław jest jednym z największych „odbiorców” tego rodzaju maszyn.

Zainteresowanie nimi jest pochodną dynamicznego rozwoju gospodarczego. Co za tym idzie – wiele firm potrzebuje takiego sprzętu do sprzątania, który będzie nie tylko niezawodny, ale również skuteczny i szybki w działaniu. Nie musimy chyba przekonywać o tym jak ważny jest optymalny poziom higieny np. w zakładzie produkującym żywność, czy przechowującym ją albo w sklepie wielkopowierzchniowym, czy w ośrodku wczasowym, hotelu albo restauracji, czy też w instytucjach – takich jak szpitale, placówki szkolne itp.

Nie inaczej jest z odkurzaczami – dysponujemy pełnym zakresem różnych modeli, idealnych do zastosowania w domach prywatnych, apartamentach, w mieszkaniach i w innych nieruchomościach, w siedzibach firm, szkół, innych instytucji itp. Są to odkurzacze uniwersalne, jak i szczególne – nowoczesne i innowacyjne, np. odkurzacze o podwyższonej mocy, odkurzacze piorące, odkurzacze aktywnie sprzątające w różnych warunkach technicznych itp.

Katalog odkurzaczy Numatic jest swego rodzaju wizytówką naszej firmy od 1994 roku, czyli od czasu, gdy rozpoczęliśmy działalność na rynku Polskim, aby w 2014 uzyskać pozycję lidera naszej branży. Odkurzacze i maszyny czyszczące są bardzo popularne, nie inaczej jest również z wózkami do sprzątania, wózkami hotelowymi, wózkami do dezynfekcji, zestawami sprzętu do czyszczenia, polerkami, szorowarkami, mopami, padami, packami i innymi akcesoriami oraz środkami czyszczącymi. Dzięki nim możemy skutecznie sprzątać nawet największe powierzchnie, jak również radzić sobie z trudnymi zabrudzeniami.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Wrocław

Automaty szorująco zbierające Wrocław

Maszyny do mycia podłóg Wrocław