Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Zabrze - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Zabrze

Od 1994 roku Numatic oferuje Państwu profesjonalny sprzęt do czyszczenia. W szerokim asortymencie znajdziecie Państwo zarówno popularny, jak i innowacyjny sprzęt, liczne akcesoria i środki, dzięki którym można sobie poradzić nawet z najbardziej opornymi zabrudzeniami. Oferta Numatic dla takich miast jak Zabrze to szeroki zakres wszelkiego rodzaju produktów i środków, które pozwalają zwiększyć skuteczność prac podejmowanych w związku z koniecznością zapewnienia czystości różnych miejsc i powierzchni.

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi oferty w roku 2014 osiągnęliśmy pozycję lidera w naszej branży. Nie zatrzymaliśmy się i nadal z powodzeniem zdobywamy rynek, czyli przede wszystkim zaufanie ze strony naszych klientów. Oferujemy profesjonalny sprzęt, który przydaje się zarówno w domach, jak i w siedzibach firm, w zakładach produkcyjnych, w hotelach, w restauracjach, a także w instytucjach – w placówkach szkolnych, w szpitalach – wszędzie tam, gdzie czystość jest na pierwszym miejscu.

Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego możemy Państwu zaproponować produkty, które okażą się pomocne w każdych warunkach. Jednymi z bardziej uniwersalnych produktów marki Numatic są odkurzacze (dysponujemy wieloma modelami – klasycznymi i innowacyjnymi, do pracy w domach, w mieszkaniach, ale również modele profesjonalne i specjalistyczne). Ostatnio daje się zauważyć zainteresowanie sprzętem, który zwiększa efektywność czyszczenia większych powierzchni – to m.in. maszyny czyszczące – Zabrze to miasto, w którym odnotowujemy coraz większą sprzedaż tego typu maszyn. Odbiorcy to głównie: sklepy wielkopowierzchniowe, ośrodki turystyczne, szpitale, zakłady produkcyjne, inne większe firmy itp.

Maszyny okazują się precyzyjne i efektywne w działaniu – a to przynosi konkretne korzyści – np. oszczędność czasu i środków, w związku z możliwością szybkiego i dokładnego wykonania prac. Staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do wszelkiego rodzaju sprzętu i akcesoriów do czyszczenia. W naszych katalogach uwagę zwracają m.in.: szorowarki, polerki, różne modele mopów, pady, packi, a także wózki do sprzątania, wózki hotelowe, zestawy urządzeń do czyszczenia i profesjonalne środki do czyszczenia różnych nawierzchni.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Zabrze

Automaty szorująco zbierające Zabrze

Maszyny do mycia podłóg Zabrze