Przejdź do treści

Maszyny Czyszczące Numatic - Ruda Śląska - Bonus Czystość - numatic-bonus.pl

Oddział Ruda Śląska

Numatic to oferta nowoczesnych produktów czyszczących, dzięki którym można z powodzeniem przeprowadzić wiele prac, których celem jest zachowanie optymalnego poziomu czystości w różnych nieruchomościach i na wielu odmiennych powierzchniach. Numatic rozwija swoją ofertę na polskim rynku od 1994 roku. W 2014 roku zdobyliśmy pozycję lidera sprzedaży produktów do czyszczenia. Proponujemy optymalne rozwiązania dla wielu klientów – indywidualnych i instytucjonalnych. Nasze urządzenia, maszyny, zestawy produktów, liczne i różnorodne akcesoria oraz specjalistyczne środki do czyszczenia sprawdzą się w wielu warunkach. Nasza oferta jest pod tym względem zarówno uniwersalna, jak i kompleksowa.

Nasza oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem m.in. na Śląsku. Numatic Ruda Śląska to szeroki asortyment nowoczesnych urządzeń i wszelkiego rodzaju produktów czyszczących. Proponujemy między innymi wiele modeli odkurzaczy (tradycyjne, specjalistyczne, piorące, do czyszczenia na sucho i na mokro, odkurzacze o zwiększonej mocy i in.). Dużym powodzeniem cieszą się również maszyny czyszczące – Ruda Śląska to miasto, w którym sprzedaż maszyn – zarówno modeli z siedziskiem dla operatora, jak i „prowadzonych” – rośnie systematyczne. Maszyny tego rodzaju to urządzenia wielofunkcyjne, precyzyjne i efektywne w działaniu, dzięki czemu sprzątanie dużych powierzchni nie stanowi – z ich użyciem – żadnego problemu. Takie rozwiązania są szczególnie cenione przez większe podmioty – np. zakłady produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe i inne firmy handlowe, gastronomię, hotele itp. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachowanie odpowiedniego poziomu higieny jest niezbędne, a sprzątanie musi się odbywać na bieżąco. Tego rodzaju maszyny stają się wówczas bardzo pomocne, a dzięki efektywności działania również nieocenione, jeśli chodzi o oszczędność czasu i środków.

Maszyny czyszczące, wózki do sprzątania, różne modele mopów, zestawy narzędzi, akcesoria, szorowarki, polerki – ta oferta również jest przedmiotem zainteresowania dużej grupy klientów – w tym instytucjonalnych: szpitali, innych placówek służby zdrowia, przedszkoli, szkół, urzędów i wielu innych podmiotów, a także klientów indywidualnych zainteresowanych unowocześnieniem i usprawnieniem sprzątania w domach i w mieszkaniach.

Zadzwoń do nas! tel. 509 824 134

Maszyny Czyszczące Numatic Ruda Śląska

Automaty szorująco zbierające Ruda Śląska

Maszyny sprzątające Ruda Śląska